W upale dobrze jest mieć wieczorem balkon. W dzień nie za bardzo, bo on od południa...
A w ogóle to dochodzimy do temperatury filipińskich. Jedyna różnica to ta, że tam w nocy nie robi się chłodniej. 🤣
wszystkie te nitki, dni i lata :)
W upale dobrze jest mieć wieczorem balkon. W dzień nie za bardzo, bo on od południa...
A w ogóle to dochodzimy do temperatury filipińskich. Jedyna różnica to ta, że tam w nocy nie robi się chłodniej. 🤣
Jak w tytule.
Słodziak, prawda?
I jaki zadowolony z siebie 🤣😅.
Podziwiam kreatywność człowieka, który chciał umilić innym wędrówki.
Wieżowiec, a w nim okienka. A w okienkach kolorowe światła.
A w każdym okienku inna historia, inny świat.
Widzę że tło się też dopasowało :).
A może macie inne skojarzenia z tą zakładką?
Pozdrowienia.
Bardzo ciekawe miejsce: Stralsund, po polsku to by było Strzałowo ;)
A w tym mieście dawny szpital św. Ducha (obecnie mieszkania prywatne).
I takie okienko.