czwartek, 25 czerwca 2026

Takie tam balkonowe

W upale dobrze jest mieć wieczorem balkon. W dzień nie za bardzo, bo on od południa...


A w ogóle to dochodzimy do temperatury filipińskich. Jedyna różnica to ta, że tam w nocy nie robi się chłodniej. 🤣

niedziela, 21 czerwca 2026

Zmutowana dżdżownica?

 Jak w tytule.

Słodziak, prawda?


I jaki zadowolony z siebie 🤣😅.

Podziwiam kreatywność człowieka, który chciał umilić innym wędrówki.

czwartek, 18 czerwca 2026

Wieżowiec

 Wieżowiec, a w nim okienka. A w okienkach kolorowe światła.


A w każdym okienku inna historia, inny świat.

Widzę że tło się też dopasowało :). 

A może macie inne skojarzenia z tą zakładką?

Pozdrowienia.


wtorek, 16 czerwca 2026

Pocztówka z okienkiem

Bardzo ciekawe miejsce: Stralsund, po polsku to by było Strzałowo ;)

A w tym mieście dawny szpital św. Ducha (obecnie mieszkania prywatne).

I takie okienko.