wszystkie te nitki, dni i lata :)
Parę kadrów balkonowych. Być może cdn. :)
(Uczciwość nakazuje przyznać, że niektóre firmy podrasowane.)
I właśnie drobiazgi mają nas cieszyć.
dziękuję :) jak milo popatrzec na zielone (i kolorowe)
Miło będzie przeczytać Twój komentarz :)Proszę jednak nie wykorzystywać komentarzy do reklam rozmaitych usług.Komentarze z reklamą będę usuwać.Thank you for commenting! However, please do not use comments to advertise any products. Comments with advertisements will be removed.
I właśnie drobiazgi mają nas cieszyć.
OdpowiedzUsuńdziękuję :) jak milo popatrzec na zielone (i kolorowe)
OdpowiedzUsuń